SAJL

Valitse kausi: [ 2010-luku ] [ 2000-luku ] [ 1990-luku ] [ 1980-luku ]

Vaahteraliiga - Otteluohjelma 2021

Viikko 1 13-15.5.
TO 13.05. kello 18.30 Velodromi, Helsinki
  Roosters  -  Butchers  
PE 14.05. kello 18.30 TBA
  Royals  -  Crocodiles  
LA 15.05. kello 16.30 Velodromi, Helsinki
  Wolverines  -  Steelers  
 
Viikko 2 20-22.5.
TO 20.05. kello 18.30 Harjun kenttä, Lohja
  United Newland Crusaders  -  Roosters  
PE 21.05. kello 18.30 TBA
  Crocodiles  -  Wolverines  
LA 22.05. kello 16.30 TBA
  Royals  -  Steelers  
 
Viikko 3 27-29.5.
TO 27.05. kello 18.30 Harjun kenttä, Lohja
  United Newland Crusaders  -  Wolverines  
PE 28.05. kello 18.30 Keskuskenttä, Porvoo
  Butchers  -  Royals  
LA 29.05. kello 16.30 Väinölänniemi, Kuopio
  Steelers  -  Crocodiles  
 
Viikko 4 3-6.6.
TO 03.06. kello 18.30 Keskuskenttä, Porvoo
  Butchers  -  Wolverines  
PE 04.06. kello 18.30 Velodromi, Helsinki
  Roosters  -  Steelers  
SU 06.06. kello 16.30 Kaarlen kenttä, Vaasa
  Royals  -  United Newland Crusaders  
 
Viikko 5 10-12.6.
TO 10.06. kello 18.30 Velodromi, Helsinki
  Wolverines  -  Roosters  
PE 11.06. kello 18.30 TBA
  Crocodiles  -  United Newland Crusaders  
LA 12.06. kello 15.00 Keskuskenttä, Porvoo
  Butchers  -  Steelers  
 
Viikko 6 17-19.6.
TO 17.06. kello 18.30 Velodromi, Helsinki
  Roosters  -  Royals  
PE 18.06. kello 18.30 Harjun kenttä, Lohja
  United Newland Crusaders  -  Steelers  
LA 19.06. kello 16.30 Keskuskenttä, Porvoo
  Butchers  -  Crocodiles  
 
Viikko 7 1-3.7.
TO 01.07. kello 18.30 Keskuskenttä, Porvoo
  Butchers  -  United Newland Crusaders  
PE 02.07. kello 18.30 Velodromi, Helsinki
  Roosters  -  Crocodiles  
LA 03.07. kello 16.30 Velodromi, Helsinki
  Wolverines  -  Royals  
 
Viikko 8 8-10.7.
TO 08.07. kello 18.30 Velodromi, Helsinki
  Wolverines  -  Butchers  
PE 09.07. kello 18.30 Väinölänniemi, Kuopio
  Steelers  -  Roosters  
LA 10.07. kello 16.30 Harjun kenttä, Lohja
  United Newland Crusaders  -  Royals  
 
Viikko 9 15-17.5.
PE 15.07. kello 18.30 Velodromi, Helsinki
  Roosters  -  Wolverines  
PE 16.07. kello 18.30 Väinölänniemi, Kuopio
  Steelers  -  Butchers  
LA 17.07. kello 16.30 Harjun kenttä, Lohja
  United Newland Crusaders  -  Crocodiles  
 
Viikko 10 22-24.7.
TO 22.07. kello 18.30 Kaarlen kenttä, Vaasa
  Royals  -  Roosters  
PE 23.07. kello 18.30 Väinölänniemi, Kuopio
  Steelers  -  United Newland Crusaders  
LA 24.07. kello 16.30 TBA
  Crocodiles  -  Butchers  
 
Viikko 11 29-31.7.
TO 29.07. kello 18.30 Harjun kenttä, Lohja
  United Newland Crusaders  -  Butchers  
PE 30.07. kello 18.30 TBA
  Crocodiles  -  Roosters  
LA 31.07. kello 16.30 Kaarlen kenttä, Vaasa
  Royals  -  Wolverines  
 
Viikko 12 12-14.8.
TO 12.08. kello 18.30 Velodromi, Helsinki
  Wolverines  -  United Newland Crusaders  
PE 13.08. kello 18.30 Kaarlen kenttä, Vaasa
  Royals  -  Butchers  
LA 14.08. kello 16.30 TBA
  Crocodiles  -  Steelers  
 
Viikko 13 19-21.8.
TO 19.08. kello 17.30 Velodromi, Helsinki
  Roosters  -  United Newland Crusaders  
PE 20.08. kello 17.30 Velodromi, Helsinki
  Wolverines  -  Crocodiles  
LA 21.08. kello 16.30 Väinölänniemi, Kuopio
  Steelers  -  Royals  
 
Viikko 14 26-28.8.
TO 26.08. kello 17.30 Keskuskenttä, Porvoo
  Butchers  -  Roosters  
PE 27.08. kello 18.30 TBA
  Crocodiles  -  Royals  
LA 28.08. kello 16.30 Väinölänniemi, Kuopio
  Steelers  -  Wolverines  
 
Välierät 3-5.9.
 
VAAHTERAMALJA XLII 11.9.