SAJL

Valitse kausi: [ 2010-luku ] [ 2000-luku ]

Naisten I-divisioona - Otteluohjelma 2021

Kierros 3 , Lohko 2 3.-4.7.
PE 02.07. kello 18.30 Puistolan kenttä, Kotka
  Eagles  -  Roosters 60 - 0 (36 - 0)
 
Kierros 4 , Lohko 2 10.-11.7.
PE 09.07. kello 18.30 Ulkovelodrom, Helsinki
  Wolverines Blue  -  Lionesses 0 - 30 (0 - 24)
 
Kierros 5 , Lohko 2 17.-18.7.
PE 16.07. kello 18.30 Puistolan kenttä, Kotka
  Eagles  -  Lionesses 22 - 0 (14 - 0)
LA 17.07. kello 16.00 tai Ulkovelodrom, Helsinki
  Roosters  -  Wolverines Blue 26 - 0 (14 - 0)
 
Kierros 6 , Lohko 2 24.-25.7.
LA 24.07. kello 15.00 Ulkovelodrom, Helsinki
  Roosters  -  Eagles 8 - 34 (2 - 20)
 
Kierros 7 , Lohko 2 31.7.-1.8.
PE 30.07. kello 18.30 Puistolan kenttä, Kotka
  Eagles  -  Wolverines Blue 48 - 0 (20 - 0)
LA 31.07. kello 15.00 Ulkovelodrom, Helsinki
  Roosters  -  Lionesses 8 - 28 (0 - 22)
 
Kierros 8 , Lohko 2 7.-8.8.
PE 06.08. kello 18.30 Harjun kenttä, Lohja
  Lionesses  -  Roosters 20 - 6 (6 - 0)
SU 08.08. kello 15.30 Ulkovelodrom, Helsinki
  Wolverines Blue  -  Eagles 0 - 50 (0 - 36)
 
Kierros 9 , Lohko 2 14.-15.8.
LA 14.08. kello 15.00 Harjun kenttä, Lohja
  Lionesses  -  Wolverines Blue 58 - 0 (34 - 0)
SU 15.08. kello 13.00 Pyynikin urheilukenttä, Tampere
  Saints  -  Northern Lights 13 - 26 (7 - 6) Tilastot
 
Kierros 10 , Lohko 2 7.-8.8.
PE 20.08. kello 17.30 Ulkovelodrom, Helsinki
  Wolverines Blue  -  Roosters 8 - 0 (0 - 0)
 
 
Kierros 1 , Lohko 1 12.-13.6.
LA 12.06. kello 12.00 Pyynikin urheilukenttä, Tampere
  Saints  -  Royals 32 - 6 (13 - 6) Tilastot
SU 25.07. kello 13.00 Viitaniemen liikuntapuisto, Jyväskylä
  Jaguars  -  Northern Lights 0 - 66 (0 - 40)
 
Kierros 2 , Lohko 1 19.-20.6.
LA 19.06. kello 15.30 Palokan tekonurmi, Jyväskylä
  Jaguars  -  Saints 0 - 37 (0 - 21)
 
Kierros 3 , Lohko 1 3.-4.7.
SU 04.07. kello 15.00 Kaarlenkenttä, Vaasa
  Royals  -  Jaguars 49 - 0 (35 - 0)
 
Kierros 4 , Lohko 1 10.-11.7.
SU 11.07. kello 13.00 Castrenin kenttä, Oulu
  Northern Lights  -  Saints 27 - 7 (27 - 7)
 
Kierros 5 , Lohko 1 17.-18.7.
SU 18.07. kello 15.00 Kaarlenkenttä, Vaasa
  Royals  -  Northern Lights 21 - 28, 21 - 21(14 - 15) ja.
 
Kierros 6 , Lohko 1 24.-25.7.
LA 12.06. kello 18.30 Castrenin kenttä, Oulu
  Northern Lights  -  Jaguars 50 - 0 (36 - 0)
SU 25.07. kello 15.00 Kaarlenkenttä, Vaasa
  Royals  -  Saints 6 - 25 (0 - 19)
 
Kierros 7 , Lohko 1 31.7.-1.8.
LA 31.07. kello 12.00 Pyynikin urheilukenttä, Tampere
  Saints  -  Jaguars 57 - 6 (42 - 0) Tilastot
 
Kierros 8 , Lohko 1 7.-8.8.
SU 08.08. kello 13.00 Saarijärven keskusurheilukenttä, Saarijä
  Jaguars  -  Royals 7 - 24 (7 - 17)
 
Kierros 10 , Lohko 1 21.-22.8.
SU 22.08. kello 13.00 Castrenin kenttä, Oulu
  Northern Lights  -  Royals 52 - 0 (23 - 0)
 
 
Välierä 28.-29.8.
SU kello 14.30 Puistolan kenttä, Kotka
  Eagles  -  Saints 14 - 53 (6 - 22)
LA 28.08. kello 18.00 Castrenin kenttä, Oulu
  Northern Lights  -  Lionesses 35 - 6 (14 - 0)
 
Finaali 4.-5.9.
LA 04.09. kello 18.00 Castrenin kenttä, Oulu
  Northern Lights  -  Saints 26 - 21 (0 - 0)