SAJL

Valitse kausi: [ 2010-luku ] [ 2000-luku ]

Miesten I-divisioona - Otteluohjelma 2020

Viikko 1 22-24.5.2020
LA 23.05. kello 15.00 Keskuskenttä, Rovaniemi
  Nordmen  -  Saints  
LA 23.05. kello 16.00 Myllypuro, Helsinki
  East City Giants  -  Bears  
 
Viikko 2 29-31.5.2020
LA 30.05. kello 16.00 Puistola, Kotka
  Eagles  -  Saints  
LA 30.05. kello 15.00 Urheilukeskus, Pori
  Bears  -  East City Giants  
LA 30.05. Harjun kenttä, Lohja
  United Newland Crusaders  -  Nordmen  
 
Viikko 3 5-7.6.
LA 06.06. kello 16.00 Myllypuro, Helsinki
  East City Giants  -  Eagles  
LA 06.06. Harjun kenttä, Lohja
  United Newland Crusaders  -  Bears  
 
Viikko 4 12-14.6.2020
LA 13.06. kello 15.00 Pyynikki, Tampere
  Saints  -  Bears  
LA 13.06. kello 16.00 Myllypuro, Helsinki
  East City Giants  -  United Newland Crusaders  
 
Viikko 5 26-28.6.2020
LA 27.06. kello 21.00 Keskuskenttä, Rovaniemi
  Nordmen  -  Eagles  
LA 27.06. kello 15.00 Pyynikki, Tampere
  Saints  -  United Newland Crusaders  
 
Viikko 6 3-5.7.2020
LA 04.07. kello 15.00 Urheilukeskus, Pori
  Bears  -  Eagles  
LA 04.07. kello 16.00 Myllypuro, Helsinki
  East City Giants  -  Nordmen  
 
Viikko 7 10-12.7.2020
LA 11.07. Harjun kenttä, Lohja
  United Newland Crusaders  -  Eagles  
LA 11.07. kello 16.00 Myllypuro, Helsinki
  East City Giants  -  Saints  
LA 11.07. kello 15.00 Urheilukeskus, Pori
  Bears  -  Nordmen  
 
Viikko 8 17-19.7.2020
LA 18.07. kello 15.00 Pyynikki, Tampere
  Saints  -  Eagles  
LA 18.07. kello 15.00 Keskuskenttä, Rovaniemi
  Nordmen  -  United Newland Crusaders  
 
Viikko 9 24-26.7.2020
LA 25.07. kello 16.00 Arto Tolsa Areena, Kotka
  Eagles  -  East City Giants  
LA 25.07. kello 15.00 Pyynikki, Tampere
  Saints  -  Nordmen  
LA 25.07. kello 15.00 Urheilukeskus, Pori
  Bears  -  United Newland Crusaders  
 
Viikko 10 7-9.8.2020
LA 08.08. kello 16.00 Puistola, Kotka
  Eagles  -  Nordmen  
LA 08.08. kello 15.00 Urheilukeskus, Pori
  Bears  -  Saints  
LA 08.08. Harjun kenttä, Lohja
  United Newland Crusaders  -  East City Giants  
 
Viikko 11 14-16.8.2020
LA 15.08. kello 16.00 Puistola, Kotka
  Eagles  -  Bears  
LA 15.08. Harjun kenttä, Lohja
  United Newland Crusaders  -  Saints  
LA 15.08. kello 15.00 Keskuskenttä, Rovaniemi
  Nordmen  -  East City Giants  
 
Viikko 12 21-23.8.2020
LA 22.08. kello 15.00 Pyynikin kenttä
  Saints  -  East City Giants  
LA 22.08. kello 16.00 Puistola, Kotka
  Eagles  -  United Newland Crusaders  
LA 22.08. kello 15.00 Keskuskenttä, Rovaniemi
  Nordmen  -  Bears  
 
Välierät 28-30.8.2020
 
Spagettimalja 5.9.2020