SAJL

Valitse kausi: [ 2017 ] [ 2016 ] [ 2015 ] [ 2014 ] [ 2013 ] [ 2011 ] [ 2010 ]

Miesten III-divisioona - Otteluohjelma 2019

1. Runkosarjakierros , Läntinen lohko
La 27.04. kello 19:10 Brahenkenttä, Helsinki
  Blaze  -  Wolverines Pink 6 - 38 (0 - 18)
La 27.04. kello 13:30 Brahenkenttä, Helsinki
  Wolverines Pink  -  Spartans 14 - 36 (14 - 16)
La 27.04. kello 16:20 Brahenkenttä, Helsinki
  Spartans  -  Blaze 36 - 18 (14 - 12)
 
2. Runkosarjakierros , Läntinen lohko
Su 02.06. Velodromen harjoituskenttä, Helsinki
  Spartans  -  Trojans 28 - 42 (22 - 18)
Su 02.06. Velodromen harjoituskenttä, Helsinki
  Trojans  -  Wolverines Pink 8 - 36 (8 - 12)
Su 02.06. Velodromen harjoituskenttä, Helsinki
  Wolverines Pink  -  Spartans 38 - 0 (30 - 0)
 
3. Runkosarjakierros , Läntinen lohko
La 06.07. kello 12:30 Tekonurmi, Seinäjoki
  Gators  -  Spartans 20 - 42 (8 - 20)
La 06.07. kello 14:15 Tekonurmi, Seinäjoki
  Spartans  -  Trojans 30 - 12 (20 - 6)
La 06.07. kello 16:00 Tekonurmi, Seinäjoki
  Trojans  -  Gators 14 - 28 (6 - 20)
 
4. Runkosarjakierros , Läntinen lohko
La 20.07. Pikku-Pekka Areena, Helsinki
  Blaze  -  Wolverines Pink 26 - 8 (6 - 0)
La 20.07. Pikku-Pekka Areena, Helsinki
  Wolverines Pink  -  Gators 8 - 64 (0 - 34)
La 20.07. Pikku-Pekka Areena, Helsinki
  Gators  -  Blaze 32 - 26 (16 - 14)
 
5. Runkosarjakierros , Läntinen lohko
La 27.07. kello 13:00 Pansion Kisapuiston urheilukenttä, Turku
  Trojans  -  Blaze 22 - 6 (8 - 6)
La 27.07. kello 14:45 Pansion Kisapuiston urheilukenttä, Turku
  Blaze  -  Gators 0 - 30 (0 - 0)
La 27.07. kello 16:30 Pansion Kisapuiston urheilukenttä, Turku
  Gators  -  Trojans 20 - 42 (6 - 26)
 
 
1. Runkosarjakierros , Itäinen lohko
La 29.06. Lauritsalan Urheilukenttä, Lappeenranta
  Razorbacks  -  Cowboys 22 - 36 (8 - 12)
La 29.06. Lauritsalan Urheilukenttä, Lappeenranta
  Wolves  -  Milky City Farmers 64 - 0 (42 - 0)
La 29.06. Lauritsalan Urheilukenttä, Lappeenranta
  Wolves  -  Cowboys 0 - 26 (0 - 14)
La 29.06. Lauritsalan Urheilukenttä, Lappeenranta
  Razorbacks  -  Milky City Farmers 30 - 12 (14 - 6)
 
2. Runkosarjakierros , Itäinen lohko
La 13.07. Voikkaan pallokenttä, Kouvola
  Cowboys  -  Wolves 46 - 16 (30 - 8)
La 13.07. Voikkaan pallokenttä, Kouvola
  Milky City Farmers  -  Razorbacks 14 - 32 (0 - 18)
La 13.07. Voikkaan pallokenttä, Kouvola
  Cowboys  -  Milky City Farmers 62 - 14 (32 - 6)
La 13.07. Voikkaan pallokenttä, Kouvola
  Wolves  -  Razorbacks 28 - 32 (22 - 18)
 
3. Runkosarjakierros , Itäinen lohko
Su 28.07. Mehtimäen tekonurmi, Joensuu
  Milky City Farmers  -  Cowboys 0 - 38 (0 - 22)
Su 28.07. Mehtimäen tekonurmi, Joensuu
  Razorbacks  -  Wolves 14 - 22 (0 - 8)
Su 28.07. Mehtimäen tekonurmi, Joensuu
  Cowboys  -  Razorbacks 74 - 8 (34 - 8)
Su 28.07. Mehtimäen tekonurmi, Joensuu
  Milky City Farmers  -  Wolves 8 - 44 (0 - 22)
 
 
Final Four -turnaus
La 07.09. kello 12:45 Voikkaan pallokenttä, Kouvola
  Cowboys  -  Gators 74 - 20 (44 - 12)
La 07.09. kello 11:00 Voikkaan pallokenttä, Kouvola
  Spartans  -  Wolves 26 - 28 (20 - 12)
La 07.09. kello 14:30 Voikkaan pallokenttä, Kouvola
  Spartans  -  Gators 44 - 6 (28 - 0)
La 07.09. kello 16:30 Voikkaan pallokenttä, Kouvola
  Cowboys  -  Wolves 50 - 18 (26 - 6)