SAJL

Valitse kausi: [ 2010-luku ]

U13 9vs9 SM-sarja - Otteluohjelma 2020

Viikko 1
SU 05.07. kello 13:00 Vaasa Botniahallin ulkotekonurmi
  Royals  -  Butchers 102 - 8 (58 - 8)
SU 05.07. kello 15:30 Helsinki Brahen kenttä
  Wolverines  -  Devils 38 - 12 (16 - 6)
LA 08.08. kello 18:00 Helsinki Velodromi ulkokenttä
  East City Giants  -  Crocodiles 12 - 32 (6 - 6)
 
Viikko 2
LA 11.07. kello 14:00 Seinäjoki Jouppilanvuoren tekonurmi JTN
  Crocodiles  -  Royals 26 - 36 (6 - 14)
SU 12.07. kello 12:00 Porvoo Pallokentän tekonurmi
  Butchers  -  Wolverines 0 - 50 (0 - 34)
SU 12.07. kello 15:00 Keski-Espoon Urheilupuisto kenttä.2
  Devils  -  Saints 58 - 0 (44 - 0)
 
Viikko 3
LA 18.07. kello 12:00 TamperePyynikin urheilukenttä
  Saints  -  Royals 0 - 60 (0 - 48)
SU 19.07. kello 12:30 Helsinki Brahen kenttä
  Wolverines  -  East City Giants 26 - 12 (6 - 12)
SU 19.07. kello 16:00 Keski-Espoon Urheilupuisto kenttä.2
  Devils  -  Crocodiles 24 - 14 (8 - 6)
 
Viikko 4
LA 25.07. kello 12:00 TamperePyynikin urheilukenttä
  Saints  -  Wolverines 0 - 42 (0 - 34)
SU 26.07. kello 13:00 Vaasa Botniahallin ulkotekonurmi
  Royals  -  East City Giants 42 - 16 (28 - 6)
SU 26.07. kello 15:00 Porvoo Pallokentän tekonurmi
  Butchers  -  Crocodiles 0 - 70 (0 - 47)
 
Viikko 5
SU 09.08. kello 15:00 Helsinki Brahen kenttä
  Wolverines  -  Royals 36 - 42 (16 - 14)
SU 09.08. kello 16:00 Keski-Espoon Urheilupuisto kenttä.2
  Devils  -  Butchers 38 - 0 (24 - 0)
SU 16.08. kello 12:00 TamperePyynikin urheilukenttä
  Saints  -  East City Giants  
 
Viikko 6
SU 23.08. kello 14:00 Helsinki Myllypuron liikuntapuisto nurmi
  East City Giants  -  Butchers  
SU 23.08. kello 14:00 Seinäjoki Jouppilanvuoren tekonurmi JTN
  Crocodiles  -  Saints  
SU 23.08. kello 14:00 Vaasa Botniahallin ulkotekonurmi
  Royals  -  Devils  
 
Viikko 7
LA 05.09. kello 14:00 Seinäjoki Jouppilanvuoren tekonurmi JTN
  Crocodiles  -  Wolverines  
SU 06.09. kello 13:00 Helsinki Myllypuron liikuntapuisto nurmi
  East City Giants  -  Devils  
SU 06.09. kello 12:00 Porvoo Pallokentän tekonurmi
  Butchers  -  Saints  
SU 20.09. TBA
  Runkosarjan 1.  -  Runkosarjan 2.  
 
Finaali