SAJL

Valitse kausi: [ 2010-luku ] [ 2009 ] [ 2008 ] [ 2007 ] [ 2006 ] [ 2005 ] [ 2004 ] [ 2003 ] [ 2002 ] [ 2001 ] [ 2000 ]

B-nuorten SM-sarja - Otteluohjelma 2007

1. Kierros , Lohko 2
30.05. kello 19.00 Kouvolan Keskuskenttä
  Indians  -  Butchers 14 - 6 (8 - 0)
07.07. kello 19.00 Vehkalammen tekonurmi
  Jaguaarit  -  Wolverines 14 - 13 (14 - 0)
 
2. Kierros , Lohko 2
08.06. kello 18.30 Tikkurilan urheilupuisto
  TAFT  -  Wolverines 37 - 26 (16 - 7)
10.06. kello 15.00 Pallokenttä
  Butchers  -  Jaguaarit 40 - 0 (27 - 0)
 
3. Kierros , Lohko 2
17.06. kello 15.00 Pallokenttä
  Butchers  -  TAFT 0 - 7 (0 - 0)
20.06. kello 19.00 Kouvolan Keskuskenttä
  Indians  -  Jaguaarit 24 - 0 (18 - 0)
 
4. Kierros , Lohko 2
01.07. kello 15.00 Velodromi
  Wolverines  -  Indians 6 - 34 (0 - 20)
01.07. kello 16.30 Vehkalammen tekonurmi
  Jaguaarit  -  TAFT 7 - 31 (0 - 8)
 
5. Kierros , Lohko 2
10.07. kello 18.00 Velodromi
  Wolverines  -  Butchers 19 - 31 (6 - 13)
06.07. kello 18.30 Tikkurilan urheilupuisto
  TAFT  -  Indians 18 - 0 (18 - 0)
 
 
1. Kierros , Lohko 1
03.06. kello 16.00 Impivaara
  Trojans  -  Saints 50 - 0 (21 - 0)
03.06. kello 20.00 Äijänsuo
  Sea City Storm  -  Roosters 43 - 6 (22 - 6)
 
2. Kierros , Lohko 1
08.06. kello 17.30 Velodromi
  Roosters  -  Devils 56 - 12 (42 - 12)
10.06. kello 13.00 Ahvenisjärvi
  Saints  -  Sea City Storm 0 - 47 (0 - 26)
 
3. Kierros , Lohko 1
16.06. kello 12.30 Matinkylä
  Devils  -  Saints 30 - 0
 Saints luovuttanut
17.06. kello 16.00 Impivaara
  Trojans  -  Sea City Storm 6 - 26 (6 - 19)
 
4. Kierros , Lohko 1
30.06. kello 12.30 Velodromi
  Roosters  -  Trojans 26 - 6 (8 - 0)
30.06. kello 17.00 Äijänsuon halli
  Sea City Storm  -  Devils 46 - 0 (36 - 0)
 
5. Kierros , Lohko 1
08.07. kello 14.00 Pyynikin kenttä
  Saints  -  Roosters 16 - 66 (0 - 0)
07.07. kello 13.30 Keski-Espoon tekonurmi
  Devils  -  Trojans 6 - 30 (0 - 0)
 
 
1. Kierros , Ylempi jatkosarja
03.08. kello 18.30 Tikkurilan urheilupuisto
  TAFT  -  Trojans 17 - 7 (10 - 7)
05.08. kello 15.00 Velodromi
  Roosters  -  Indians 57 - 0 (28 - 0)
26.08. kello 12.00 Äijänsuo
  Sea City Storm  -  Butchers 68 - 0 (44 - 0)
 
2. Kierros , Ylempi jatkosarja
  Trojans  -  Indians 29 - 12 (13 - 0)
11.08. kello 15.00 Äijänsuo
  Sea City Storm  -  TAFT 30 - 0 (16 - 0)
11.08. kello 17.00 Talin urheilupuisto
  Roosters  -  Butchers 14 - 13 (0 - 13)
 
3. Kierros , Ylempi jatkosarja
17.08. kello 18.30 Tikkurilan urheilupuisto
  TAFT  -  Roosters 31 - 24 (24 - 18)
18.08. kello 13.30 Sarkolan kenttä
  Indians  -  Sea City Storm 12 - 76 (0 - 32)
18.08. kello 12.00 Pallokenttä
  Butchers  -  Trojans 8 - 0 (8 - 0)
 
 
Välierät 1.-2.9.
01.09. kello 14.00 Tikkurilan urheilupuisto
  TAFT  -  Roosters 27 - 32 (20 - 6)
01.09. kello 17:00 Äijänsuon palloiluhalli
  Sea City Storm  -  Trojans 58 - 6 (36 - 0)
 
Pronssiottelu 8.9.
08.09. kello 13.00 Velodromi, Helsinki
  TAFT  -  Trojans 24 - 6 (0 - 0)
 
Loppuottelu 8.9.
08.09. kello 14.00 Finnair Stadium
  Sea City Storm  -  Roosters 16 - 8 (0 - 8)