SAJL

Valitse kausi: [ 2012 ] [ 2011 ] [ 2010 ] [ 2000-luku ]

C-nuorten SM-sarja - Otteluohjelma 2013

1. Kierros , Lohko 2 19.5.
18.05. kello 16.00 Yläkenttä
  Trojans  -  Roosters 6 - 22 (0 - 16)
18.05. kello 18.00 Tikkurilan urheilupuisto
  TAFT  -  Jaguaarit 26 - 18 (8 - 18)
 
2. Kierros , Lohko 2 24-25.5.
25.05. kello 15.00 Palokan Urheilukeskuksen Tekonurmi
  Jaguaarit  -  Roosters 0 - 43 (0 - 13)
25.05. kello 11.00 Tikkurilan urheilupuisto
  TAFT  -  Trojans 20 - 24 (14 - 16)
 
3. Kierros , Lohko 2 31.5.
02.06. kello 17.00 Yläkenttä
  Trojans  -  Jaguaarit 56 - 7 (32 - 0)
03.06. kello 18.30 Velodromin harjoituskenttä
  Roosters  -  TAFT 51 - 20 (26 - 8)
 
4. Kierros , Lohko 2 7-8.6.
09.06. kello 17.30 Velodromi
  Roosters  -  Jaguaarit 30 - 0
 Jaguaarit luovuttanut
09.06. kello 13.00 Yläkenttä
  Trojans  -  TAFT 23 - 0 (23 - 0)
 
5. Kierros , Lohko 2 7.7.
05.07. kello 18.30 Tikkurilan urheilupuisto
  TAFT  -  Roosters 0 - 46 (0 - 0)
07.07. kello 18.00 Palokan Urheilukeskuksen Tekonurmi
  Jaguaarit  -  Trojans 30 - 22 (6 - 8)
 
6. Kierros , Lohko 2 20.7.
20.07. kello 15.00 Velodromin harjoituskenttä
  Roosters  -  Trojans 19 - 38 (6 - 22)
20.07. kello 12.00 Palokan Urheilukeskuksen Tekonurmi
  Jaguaarit  -  TAFT 12 - 38 (12 - 18)
 
 
1. Kierros , Lohko 1 19.5.
19.05. kello 16.00 Jouppilanvuori
  Crocodiles  -  69ers 30 - 0
 69ers luovuttanut
19.05. kello 17.00 Pallokenttä
  Butchers  -  Wolverines 20 - 13 (12 - 6)
 
2. Kierros , Lohko 1 24-25.5.
25.05. kello 13.00 Velodromin harjoituskenttä
  Wolverines  -  Crocodiles 0 - 76 (0 - 42)
26.05. kello 17.00 Pallokenttä
  Butchers  -  69ers 14 - 38 (6 - 25)
 
3. Kierros , Lohko 1 31.5.
31.05. kello 18.30 Velodromin harjoituskenttä
  69ers  -  Wolverines 52 - 26 (40 - 13)
02.06. kello 16.00 Jouppilanvuori
  Crocodiles  -  Butchers 51 - 0 (30 - 0)
 
4. Kierros , Lohko 1 7-8.6.
09.06. kello 14.00 Velodromin harjoituskenttä
  69ers  -  Crocodiles 15 - 50 (7 - 14)
09.06. kello 18.00 Velodromin harjoituskenttä
  Wolverines  -  Butchers 28 - 14 (16 - 8)
 
5. Kierros , Lohko 1 7.7.
06.07. kello 16.00 Jouppilanvuori
  Crocodiles  -  Wolverines 49 - 0 (20 - 0)
09.07. kello 19.00 Velodromi
  69ers  -  Butchers 6 - 54 (6 - 36)
 
6. Kierros , Lohko 1 20.7.
21.07. kello 14.00 Pallokenttä
  Butchers  -  Crocodiles 8 - 60 (0 - 38)
21.07. kello 15.00 Velodromin harjoituskenttä
  Wolverines  -  69ers 14 - 36 (0 - 16)
 
 
Pudotuspelit 3-4.8.
03.08. kello 13.00 Velodromin harjoituskenttä
  69ers  -  Jaguaarit 31 - 12 (18 - 0)
04.08. kello 14.00 Jouppilanvuori
  Crocodiles  -  Roosters 34 - 25 (14 - 18)
04.08. kello 11.30 Yläkenttä
  Trojans  -  Wolverines 58 - 6 (28 - 6) Tilastot
10.08. kello 9.00 Tikkurilan urheilupuisto
  TAFT  -  Butchers 39 - 12 (25 - 12)
 
Sijoitusottelut 17.8.
16.08. kello 18.00 Velodromin harjoituskenttä, Helsinki
  Wolverines  -  Roosters 6 - 53 (0 - 30)
17.08. kello 15.00 Jouppilanvuori
  Crocodiles  -  Trojans 34 - 3 (6 - 0)
17.08. kello 15.00 Pallokenttä
  Butchers  -  Jaguaarit 6 - 30 (6 - 14)
20.08. kello 19.00 Velodromin harjoituskenttä
  69ers  -  TAFT 44 - 24 (28 - 12)