SAJL
Valitse kausi: [ 2017 ] [ 2016 ] [ 2015 ] [ 2014 ] [ 2013 ] [ 2012 ] [ 2011 ] [ 2010 ] [ 2000-luku ]

Naisten Vaahteraliiga - Otteluohjelma 2017

1. viikko 06.05.–07.05.
07.05. kello 12:00 Jouppilanvuoren tekonurmi, Seinäjoki
  Crocodiles  -  Wolverines 12 - 56 (6 - 26) Tilastot
 Otteluennakko      Otteluraportti
07.05. kello 14:00 Velodromi, Helsinki
  Roosters  -  Pietari Valkyries 12 - 8 (6 - 0) Tilastot
 Otteluennakko      Otteluraportti
 
2. viikko 20.05.–21.05.
20.05. kello 12:00 Jouppilanvuoren tekonurmi, Seinäjoki
  Crocodiles  -  Roosters 7 - 80 (0 - 24) Tilastot
 Otteluennakko      Otteluraportti
20.05. kello 13:00 Castrenin urheilukeskus, Oulu
  Pietari Valkyries  -  Northern Lights 6 - 38 (6 - 38) Tilastot
 Otteluennakko      Otteluraportti
 
3. viikko 27.05.–28.05.
27.05. kello 17:00 Brahen kenttä, Helsinki
  Wolverines  -  Pietari Valkyries 20 - 22 (8 - 0)
 Otteluennakko     
28.05. kello 13:00 Velodromi, Helsinki
  Roosters  -  Northern Lights  
 Otteluennakko     
 
4. viikko 03.06–04.06.
04.06. kello 12:30 Castrenin urheilukeskus, Oulu
  Northern Lights  -  Crocodiles  
04.06. kello 17:30 Brahen kenttä, Helsinki
  Wolverines  -  Roosters  
 
5. viikko 10.06.–11.06.
10.06. kello 13:00 Castrenin urheilukeskus, Oulu
  Northern Lights  -  Wolverines  
11.06. kello 12:00 Jouppilanvuoren tekonurmi, Seinäjoki
  Pietari Valkyries  -  Crocodiles  
 
6. viikko 15.07.–16.07.
15.07. kello 14:00 Velodromi, Helsinki
  Pietari Valkyries  -  Roosters  
16.07. kello 15:00 Brahen kenttä, Helsinki
  Wolverines  -  Crocodiles  
 
7. viikko 22.07.–23.07.
22.07. kello 18:00 Castrenin urheilukeskus, Oulu
  Northern Lights  -  Pietari Valkyries  
23.07. kello 12:00 Velodromi, Helsinki
  Roosters  -  Crocodiles  
 
8. viikko 29.07.–30.07.
29.07. kello 16:30 Brahen kenttä, Helsinki
  Pietari Valkyries  -  Wolverines  
30.07. kello 13:00 Castrenin urheilukeskus, Oulu
  Northern Lights  -  Roosters  
 
9. viikko 05.08.–06.08.
06.08. kello 12:00 Jouppilanvuoren tekonurmi, Seinäjoki
  Crocodiles  -  Northern Lights  
06.08. kello 17:00 Velodromi, Helsinki
  Roosters  -  Wolverines  
 
10. viikko 12.08.–13.08.
12.08. kello 17:00 Brahen kenttä, Helsinki
  Wolverines  -  Northern Lights  
13.08. kello 12:00 Jouppilanvuoren tekonurmi, Seinäjoki
  Crocodiles  -  Pietari Valkyries  
 
välierät 19.08.–20.08.
  Runkosarjan 1.  -  Runkosarjan 4.  
  Runkosarjan 2.  -  Runkosarjan 3.  
 
Loppuottelu 02.09.–03.09.
  Välierä 1 voittaja  -  Välierä 2 voittaja