SAJL

Valitse kausi: [ 2019 ] [ 2018 ] [ 2017 ] [ 2016 ] [ 2015 ] [ 2014 ] [ 2013 ] [ 2012 ] [ 2011 ] [ 2010 ] [ 2000-luku ]

Naisten Vaahteraliiga - Otteluohjelma 2019

Kierros 1 11.-12.5.
Lauantai 11.05. kello 17.00 Brahenkenttä, Helsinki
  Wolverines Gold  -  Pietari Valkyries  
Lauantai 11.05. kello 12.00 Yläkenttä (Neitsytpolku), Turku
  Trojans  -  Steelers  
Sunnuntai 12.05. kello 15.00 Velodrome, Helsinki
  Roosters  -  Saints  
 
Kierros 2 18.-19.5.
Lauantai 18.05. kello 15.00 Keskuskentän tekonurmi, Kuopio
  Steelers  -  Pietari Valkyries  
Lauantai 18.05. kello 18.00 Velodrome, Helsinki
  Roosters  -  Trojans  
Lauantai 15.06. kello 16.30 Pyynikin kenttä, Tampere
  Saints  -  Wolverines Gold  
 
Kierros 3 25.-26.5.
Lauantai 25.05. kello 17.00 Brahenkenttä, Helsinki
  Wolverines Gold  -  Steelers  
Lauantai 25.05. kello 12.00 Keskuskenttä, Karhula
  Pietari Valkyries  -  Roosters  
Sunnuntai 26.05. kello 13.00 Yläkenttä (Neitsytpolku), Turku
  Trojans  -  Saints  
 
Kierros 4 1.-2.6.
Lauantai 01.06. kello 14.30 Pyynikin kenttä, Tampere
  Saints  -  Steelers  
Sunnuntai 02.06. kello 14.30 Yläkenttä (Neitsytpolku), Turku
  Pietari Valkyries  -  Trojans  
Maanantai 03.06. kello 18.00 Velodrome, Helsinki
  Roosters  -  Wolverines Gold  
 
Kierros 5 8.-9.6.
Lauantai 08.06. kello 14.00 Brahenkenttä, Helsinki
  Wolverines Gold  -  Trojans  
Lauantai 08.06. kello 14.30 Pyynikin kenttä, Tampere
  Saints  -  Pietari Valkyries  
Sunnuntai 09.06. kello 15.00 Väinölänniemen Stadion, Kuopio
  Steelers  -  Roosters  
 
Kierros 6 15.-16.6.
Lauantai 18.05. kello 17.00 Brahenkenttä, Helsinki
  Wolverines Gold  -  Saints  
Sunnuntai 16.06. kello 15.00 Väinölänniemen Stadion, Kuopio
  Pietari Valkyries  -  Steelers  
Sunnuntai 16.06. kello 13.00 Yläkenttä (Neitsutpolku), Turku
  Trojans  -  Roosters  
 
Kierros 7 29.-30.6.
Lauantai 29.06. kello 15.00 Väinölänniemen Stadion, Kuopio
  Steelers  -  Wolverines Gold  
Lauantai 29.06. kello 18.00 Velodrome, Helsinki
  Roosters  -  Pietari Valkyries  
Lauantai 29.06. kello 12.00 Pyynikin kenttä, Tampere
  Saints  -  Trojans  
 
Kierros 8 6.-7.7.
Lauantai 06.07. kello 12.00 Yläkenttä (Neitsytpolku), Turku
  Trojans  -  Wolverines Gold  
Lauantai 06.07. kello 12.00 Tsarskoe Selo Stadium, Pietari
  Pietari Valkyries  -  Saints  
Lauantai 06.07. kello 14.00 Velodrome, Helsinki
  Roosters  -  Steelers  
 
Kierros 9 13.-14.7.
Lauantai 13.07. kello 15.00 Keskuskentän tekonurmi, Kuopio
  Steelers  -  Saints  
Sunnuntai 14.07. kello 13.00 Yläkenttä (Neitsytpolku),Turku
  Trojans  -  Pietari Valkyries  
Maanantai 15.07. kello 18.30 Brahenkenttä, Helsinki
  Wolverines Gold  -  Roosters  
 
Kierros 10 20.-21.7.
Lauantai 20.07. kello 15.00 Puistola, Kotka
  Pietari Valkyries  -  Wolverines Gold  
Lauantai 20.07. kello 14.30 Pyynikin kenttä, Tampere
  Saints  -  Roosters  
Sunnuntai 21.07. kello 15.00 Väinölänniemen Stadion, Kuopio
  Steelers  -  Trojans  
 
Välierät 24.-25.8.
  Runkosarjan 1.  -  Runkosarjan 4.  
  Runkosarjan 2.  -  Runkosarjan 3.  
 
Naisten Vaahteramalja 31.8.
LA 31.08.
  Välierä 1 voittaja  -  Välierä 2 voittaja