SAJL
Valitse kausi: [ 2017 ] [ 2016 ] [ 2015 ] [ 2014 ] [ 2013 ] [ 2012 ] [ 2011 ] [ 2010 ] [ 2000-luku ]

Miesten II-divisioona - Otteluohjelma 2017

Viikko 1 20.5-21.5
20.05. kello 16:00 Tikkurilan Urheilupuisto
  TAFT  -  Ghosthunters 13 - 16 (7 - 7)
20.05. kello 14:00 Rukki Arena (Hanko)
  Sun City  -  Wolverines Blue 12 - 54 (6 - 40)
20.05. kello 15:00 Urheilukeskus tekonurmi
  Bears  -  Bouncers 30 - 15 (13 - 12)
20.05. kello 16:00 Karhulan keskuskenttä
  Eagles  -  Northern Lights 48 - 16 (21 - 0)
 
Viikko 2 27.5-28.5
27.05. kello 14:00 Rukki Arena (Hanko)
  Sun City  -  TAFT 50 - 0 (36 - 0)
27.05. kello 14:00 Brahen Kenttä
  Wolverines Blue  -  Ghosthunters 49 - 6 (35 - 0)
27.05. kello 13:00 Puistolan Kenttä
  Eagles  -  Bouncers 30 - 0 (20 - 0)
27.05. kello 13:00 Castrenin kenttä
  Northern Lights  -  Bears 28 - 21 (0 - 21)
 
Viikko 3 10.6-11.6.
10.06. kello 16:00 Tikkurilan Urheilupuisto
  TAFT  -  Wolverines Blue  
10.06. kello 16:00 Menkalan Tekonurmi
  Ghosthunters  -  Sun City  
10.06. kello 14:00 Urpolan tekonurmi (Mikkeli)
  Bouncers  -  Northern Lights  
10.06. kello 15:00 Urheilukeskus tekonurmi
  Bears  -  Eagles  
 
Viikko 4 17.6-18.6
03.06. kello 15:00 Rukki Arena (Hanko)
  Sun City  -  Eagles  
17.06. kello 16:00 Tikkurilan Urheilupuisto
  TAFT  -  Bouncers  
17.06. kello 16:00 Menkalan Tekonurmi
  Ghosthunters  -  Bears  
17.06. kello 15.00 Brahen Kenttä
  Wolverines Blue  -  Northern Lights  
 
Viikko 5 1.7-2.7
01.07. kello 15:00 Urheilukeskus tekonurmi
  Bears  -  TAFT  
01.07. kello 13:00 Puistolan Kenttä
  Eagles  -  Ghosthunters  
01.07. kello 18:00 Castrenin kenttä
  Northern Lights  -  Sun City  
01.07. kello 14:00 Urpolan tekonurmi (Mikkeli)
  Bouncers  -  Wolverines Blue  
 
Viikko 6 8.7-9.7
08.07. kello 16:00 Tikkurilan Urheilupuisto
  TAFT  -  Eagles  
08.07. kello 16:00 Menkalan Tekonurmi
  Ghosthunters  -  Northern Lights  
08.07. kello 14:00 Rukki Arena (Hanko)
  Sun City  -  Bouncers  
08.07. kello 15:00 Brahen Kenttä
  Wolverines Blue  -  Bears  
 
Viikko 7 22.7-23.7
22.07. kello 14:00 Urpolan tekonurmi Mikkeli
  Bouncers  -  Ghosthunters  
22.07. kello 15:00 Urheilukeskus tekonurmi
  Bears  -  Sun City  
23.07. kello 13:00 Castrenin kenttä
  Northern Lights  -  TAFT  
23.07. kello 13:00 Puistolan Kenttä
  Eagles  -  Wolverines Blue  
 
Viikko 8 29.7-30.7
29.07. kello 16:00 Menkalan Tekonurmi
  Ghosthunters  -  TAFT  
29.07. kello 13:00 Brahen Kenttä
  Wolverines Blue  -  Sun City  
29.07. kello 13:00 Castrenin kenttä
  Northern Lights  -  Eagles  
30.07. kello 14:00 Urpolan tekonurmi (Mikkeli)
  Bouncers  -  Bears  
 
Viikko 9 5.8-6.8
05.08. kello 16:00 Tikkurilan Urheilupuisto
  TAFT  -  Sun City  
05.08. kello 16.00 Menkalan Tekonurmi
  Ghosthunters  -  Wolverines Blue  
05.08. kello 14:00 Urheilukeskus tekonurmi
  Bouncers  -  Eagles  
05.08. kello 13.00 Urheilukeskus tekonurmi
  Bears  -  Northern Lights  
 
Viikko 10 12.8-13.8
11.08. kello 18:30 Brahen Kenttä
  Wolverines Blue  -  TAFT  
12.08. kello 14.00 Rukki Arena (Hanko)
  Sun City  -  Ghosthunters  
12.08. kello 13.00 Castrenin kenttä
  Northern Lights  -  Bouncers  
12.08. kello 13.00 Puistolan Kenttä
  Eagles  -  Bears  
 
Play-off 19.8-20.8
19.08. kello 14:00
  Runkosarjan 1.  -  Runkosarjan 4.  
19.08. kello 14.00
  Runkosarjan 2.  -  Runkosarjan 3.  
 
RAUTAMALJA 26.8
26.08. kello 15:00
  Välierä 1 voittaja  -  Välierä 2 voittaja