SAJL

Valitse kausi: [ 2017 ] [ 2016 ] [ 2015 ] [ 2014 ] [ 2013 ] [ 2012 ] [ 2011 ] [ 2010 ] [ 2000-luku ]

Miesten II-divisioona - Otteluohjelma 2019

Kierros 1 , Lohko 2 7-9.6.2019
Pe 07.06. kello 18:00 Tikkurilan urheilupuisto
  TAFT  -  Teurastajat 12 - 37 (6 - 14)
La 08.06. kello 16:30 Mukkula, Lahti
  BULLS  -  Mayhem 0 - 6, 0 - 0(0 - 0) ja.
 
Kierros 2 , Lohko 2 14-16.6.2019
La 15.06. kello 15:00 Pallokenttä
  Teurastajat  -  Mayhem 24 - 0 (12 - 0)
Su 16.06. kello 15:30 Brahen kenttä
  Wolverines Blue  -  BULLS 29 - 0 (15 - 0)
 
Kierros 3 , Lohko 2 28-30.6.2019
Su 30.06. kello 12:00 Ulkovelodromi, Helsinki
  TAFT  -  BULLS 2 - 7 (0 - 7)
Su 30.06. kello 15:30 Brahen kenttä
  Wolverines Blue  -  Mayhem 36 - 7 (30 - 0)
 
Kierros 4 , Lohko 2 5-7.7.2019
To 04.07. kello 19:00 Pallokenttä
  Teurastajat  -  BULLS 46 - 0 (16 - 0)
La 06.07. kello 17:00 Kenraalinpuiston kenttä
  TAFT  -  Wolverines Blue 32 - 40 (16 - 14)
 
Kierros 5 , Lohko 2 12-14.7.2019
Su 14.07. kello 13:00 Pallokenttä
  Teurastajat  -  Wolverines Blue 20 - 13 (6 - 7)
Su 14.07. kello 16:00 Kirkonkylän urheilukenttä
  Mayhem  -  TAFT 12 - 22 (6 - 8)
 
Kierros 6 , Lohko 2 19-21.7.2019
Su 21.07. kello 14:00 Kirkonkylän urheilukenttä
  Mayhem  -  BULLS 12 - 10 (6 - 10)
Su 21.07. kello 13:00 Pallokenttä
  Teurastajat  -  TAFT 42 - 24 (20 - 12)
 
Kierros 7 , Lohko 2 9-11.8.2019
La 10.08. kello 13:00 Söderkullan kenttä
  BULLS  -  Wolverines Blue  
Su 11.08. kello 14:00 Kirkonkylän urheilukenttä
  Mayhem  -  Teurastajat  
 
Kierros 8 , Lohko 2 16-18.8.2019
Pe 16.08. kello 18:30 Brahen kenttä
  Wolverines Blue  -  TAFT  
Pe 16.08. kello 18:30 Söderkullan kenttä
  BULLS  -  Teurastajat  
 
 
Kierros 1 , Lohko 1 7-9.6.2019
La 08.06. kello 14:00 Saarenkylä
  Nordmen  -  Jaguars 35 - 12 (21 - 12)
Su 09.06. kello 13:00 Castren
  Northern Lights  -  Steelers Veljmiehet 20 - 0 (12 - 0)
 
Kierros 2 , Lohko 1 14-16.6.2019
La 15.06. kello 12:00 Väinölänniemi
  Steelers Veljmiehet  -  Nordmen 0 - 53 (0 - 40)
Su 16.06. kello 12:00 Kankurin kenttä
  Falcons  -  Northern Lights 26 - 6 (20 - 0)
 
Kierros 3 , Lohko 1 28-30.6.2019
La 29.06. kello 18:00 Rauhalahden kenttä
  Steelers Veljmiehet  -  Jaguars 8 - 13 (0 - 6)
La 29.06. kello 14:00 Susivouti
  Nordmen  -  Falcons 35 - 13 (14 - 7)
 
Kierros 4 , Lohko 1 5-7.7.2019
La 06.07. kello 13:00 Castrenin kenttä
  Northern Lights  -  Jaguars 20 - 19 (6 - 19)
La 06.07. kello 14:00 Kankurin kenttä
  Falcons  -  Steelers Veljmiehet 13 - 6 (0 - 0)
 
Kierros 5 , Lohko 1 12-14.7.2019
La 13.07. kello 17:15 Viitaniemi
  Jaguars  -  Falcons 21 - 6 (7 - 0)
La 13.07. kello 17:00 Susivouti
  Nordmen  -  Northern Lights 30 - 6 (20 - 0)
 
Kierros 6 , Lohko 1 19-21.7.2019
La 20.07. kello 16:00 Susivouti
  Nordmen  -  Steelers Veljmiehet 37 - 0 (37 - 0)
Su 21.07. kello 12:00 Castrenin kenttä
  Northern Lights  -  Falcons 18 - 0 (0 - 0)
 
Kierros 7 , Lohko 1 9-11.8.2019
La 10.08. kello 15:00 Rauhalahden kenttä
  Steelers Veljmiehet  -  Northern Lights  
Su 11.08. kello 17:15 Viitaniemi
  Jaguars  -  Nordmen  
 
Kierros 8 , Lohko 1 16-18.8.2019
La 17.08. kello 16:15 Viitaniemi
  Jaguars  -  Steelers Veljmiehet  
La 17.08. kello 14:00 Perttula
  Falcons  -  Nordmen  
 
Puolivälierä 23-25.8.2019
 
Välierä 30.8.-1.9.2019
 
Rautamalja 6-8.9.2019